Search Criteria
Products meeting the search criteria
Approx. 1/2 lb. containers
How do you eat filberts?
Hazelnuts/ Filberts are commonly eaten as a snack or added to baked goods and other dishes.
$14.78 per lb..
$7.39
Approx. 3/4 lb. box.
Yogurt Covered Peanuts are great to eat by themselves or in a nut/fruit mixture! Make your own mix and use as a healthy snack while travelling or hiking! ..
$7.32
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)